Kurzy/semináre

Ako si upraviť priestor, aby vyžaroval harmóniu a nedochádzalo ku konfliktom?

Rok 2017 sa nesie v znamení pracovitosti, aktivity a plodnosti. Energie roka zacieľujú našu pozornosť na spoľahlivosť dôslednosť, odvahu, ale aj hrdosť a sebavedomie, často aj ješitnosť a kritickosť, zakladaní si na svojom vzhľade a na dokonalosti.

Ako sa tieto vlastnosti prejavia v energii roku a ako môžu byť pre nás prospešné? Ktoré energie ovplyvňujú tento rok?

Je potrebné najprv poznať tieto energie a vedieť ich lokalizovať v priestore. Aké sú 3 základné energie roku 2017? Je to energia Jinového Kovu, prvok, ktorý patrí ku Kohútovi, ďalej Jinový Oheň, prvok, ktorý vládne roku – preto je to rok Ohnivého Kohúta. A nakoniec Voda, prvok, ktorý prináša lietajúca hviezda.

Časový rozmer vo Feng shui je veľmi dôležitý. Každý rok nám prináša nové aspekty energií a tým aj nové výzvy do života. Zaujíma vás čo s tým? Aké sú vhodné úpravy v priestore, aké dekorácie a kam umiestniť predmety na podporu vášho úspechu a vzťahov? Ako si nastaviť ciele a vízie, aby sme ich čo najlepšie dosiahli?

To všetko sa dozviete na našom workshope Feng Shui, pozrieme sa na pôdorysy vašich priestorov a zadefinujeme si naše ciele a vízie pre tento rok, ktorý je tomu mimoriadne naklonený, keďže sa nesie práve v znamení aktivity a sebavedomia.

Termín dohodou, neváhajte mi napísať a dohodnúť si stretnutie. Viac o mne, mojich aktivitách sa dozviete na mojom blogu marcelagalova.sk, alebo na facebooku nášho štúdia Agaton

Tešíme sa na Vás v Agaton štúdiu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *