Blog

Moje E- Booky

Alebo Prečo píšem E – Book?

Môj prvý E -Book sa týka profesie, ktorá ma napĺňa a ktorej sa denne venujem vo svojom Pilates štúdiu Agaton. Pre svojich klientov, mužov aj ženy som sa rozhodla postupne zverejňovať cvičebné programy, ktoré sú najviac obľúbené. Mnohé z nich prekladám aj do angličtiny. navštívte môj blog a dozviete sa aktuálne novinky s možnosťou stiahnuť si knihy zadarmo, aj tie spoplatnené. Teším sa každej Vašej návšteve a spätnej väzbe.

Predstavím Vám teraz jednotlivé knihy:

Úvod do programu Zdravého životného štýlu – Hormonálnej jógy a cvičenia Pilates 

S radosťou vám ponúkam môj nový e-Book, v ktorom sa dozviete niečo o Zdravom životnom štýle, Pilates a Jóge, o mne a mojej práci ale nadovšetko, v ktorom získate všetky potrebné informácie k Úvodu do programu Zdravého životného štýlu – Hormonálnej jógy a cvičenia Pilates 

 

Predstavujem v ňom základné pravidlá cvičenia, životosprávy, vychádzajúc pritom z bohatej osobnej skúsenosti práce s klientmi. Za posledných 10 rokov ku mne do Agaton štúdia prichádzajú ľudia s najrôznejšími problémami pohybového aparátu. Cvičením Pilates vieme mnohé napraviť, ale príčiny sú často hlbšie – psychosomatického charakteru. Preto sa moja prax viac orientuje smerom k psychológii a vytvárania súladu medzi pohybom a vnútornou rovnováhou.

Pred rokmi som objavila úžasnú metódu Hormonálnej jógy, ktorá vyplnila medzeru v mojej praxi a po rokoch skúsenosti vám ponúkam upravenú verziu cvičenia Hormonálnej jogy s prvkami Pilates spolu so zásadami životného štýlu nevyhnutného k nastolení zmeny a zlepšenia zdravia.

Ženám, ktoré absolvovali môj kurz sa hormonálna nerovnováha v organizme upravila, niektoré počali svoje vytúžené dieťatko, niektorým sa po rokoch obnovil cyklus, vyliečili sa z diagnóz predčasnej menopauzy, polycystických vaječníkov, myómov, bolestivej menštruácie …

Hovorí sa, že ani najlepšia kniha nenahradí živú skúsenosť. No knihy sa predsa píšu.  Môj e-Book je odpoveďou na časté prosby mojich klientov, s ktorými pravidelne cvičím. Seminár Hormonálnej jogy vás v zahraničí môže stáť od 500 do 1000 eur. U nás na Slovensku za jedno až dvoj dňový kurz zaplatíte asi 130 eur. Viem, že kniha úplne nenahradí osobný prístup trénerky. Môže však veľmi pomôcť tým, ktorí si z časových, alebo iných príčin nemôžu dovoliť absolvovať celý seminár u mňa v štúdiu. Verím, že pomôže aj vám!

Nedokázala som mlčať! Preto ponúkam svoj program on-line, aj keď si uvedomujem, aké nevyhnutné je správne prevedenie cvikov. Vrele doporučujem každému z vás, kto si môj program stiahne konzultovať prevedenie cvikov so skúseným lektorom, či športovým trénerom. Ak takého nenájdete, ste vítaní v mojom Agaton štúdiu.

Napíšte mi, prípadne sledujte novinky v sekcii kurzy a semináre a staňte sa mojim priateľom aj na facebooku.

  

Prajem vám veľa krásnych dní a hlavne zdravie!

Marcela

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *