Kurzy/semináre

Program Hormonálnej jógy pre ženy

Krása programu Hormonálnej jógy a Zdravého životného štýlu je v jeho autenticite

Vedie Vás k pravdivosti k sebe samému, k svojmu telu a jeho limitom, ale aj potenciálu. Odhaľuje skryté emócie a učí s nimi pracovať. Ale nadovšetko prináša harmóniu, a rovnováhu v dnešnom uponáhľanom živote.

Keď som pred niekoľkými rokmi objavila na mojich cestách po Austrálii svet Fitness a Zdravého životného štýlu zalialo moju dušu slnko. Bola som štastná a cítila som, že to chcem v živote robiť, a k takému životnému štýlu viesť a motivovať aj ostatných. Môj „podnikateľský“ sen sa začal práve tam, na plážach, v uliciach a v parkoch Austrálskych miest. Celý môj príbeh si prečítate tu!

Dnes úspešne realizujem tento sen a zdieľam ho s Vami aj na tomto blogu. Ponúkam vám na svojej osobnej stránke marcelagalova.sk jedinečný, osvedčený ale nadovšetko jednoduchý Program Hormonálnej jógy, vďaka ktorému sa v prehľadných krokoch deň po dni dopracujete k skvelým výsledkom. Vďaka cvičebnej metóde inšpirovanej Hatha jógou, Terapiou Dinah Rodrigues, a iných terapeutických prístupov z metódy Pilates sa dopracujete k zdravému telu, k úprave hormonálnej nerovnováhy a k získaniu vnútornej rovnováhy a stratenej vitalite. Program je prístupný pre všetky vekové kategórie, pre ženy rovnako ako pre mužov v on line verzii si ho stiahnete tu! V prípade záujmu sa je možné dohodnúť aj na privátnom workshope a individuálnych lekciách.

Pre anglicky hovoriacich je prístupna verzia v anglištine!

My purpose is to offer you a complex program dealing with hormonal yoga and Pilates method. I will share with you the important information, description of various techniques, modifications of different training positions and I will point out the frequent mistakes and catches.  Download Free E-Book and Enjoy reading!

Teším sa, že s Vami môžem zdieľať vášeň k Zdravému životnému štýlu, a že sa aj cez môj Program Hormonálnej Jógy pre Zdravie budeme stretávať na stránka tohto blogu aj na praktických seminároch a workshopoch v mojom štúdiu.

Hormonálna joga Dinah Rodrigues pre ženy

Pre tie z Vás, ktoré majú záujem absolvovať seminár Hormonálnej jogy Terapie Dinah Rodrigues (seminár je určený iba pre ženy) dávam do pozornosti

 TERMÍN: Dohodou – neváhajte mi zavolať a dohodnúť si svoj privátny workshop

Kde? Agaton štúdio, Bratislava. Prihlášky prosím zasielajte cez kontaktný formulár alebo na osobny.trener@agaton.sk

Cena? 130 eur s dph

Naučíte sa zostavu 21 cvikov, ktoré zvládnete aj keď s cvičením nemáte predošlé skúsenosti. Manuál pre cvičenie doma je samozrejmosťou. Pomôže Vám doma zostaviť si ideálnu lekciu svojej vlastnej jógovej terapie.

Seminár vedie certifikovaná lektorka s dlhoročnými skúsenosťami. Každodenná prax jogy Vám pomôže zbaviť sa bolestivej menštruácie, upraviť nerovnováhu hormonálneho profilu, zlepšiť funkčnosť vaječníkov, je ideálna pre ženy ktoré majú problémy s otehotnením ako aj pre ženy v období menopazy.

Pre viac informácií o Hormonálnej joge a o mne nájdete na stránkach môjho blogu. Teším sa na vás…

Namaste!

joga-2-200x300

 

Marcela

6 thoughts on “Program Hormonálnej jógy pre ženy

  1. Dobry den, chcela by som sa informovat ci je mozne obejdnat si termin na hormonalnu jogu. Co je k tomu potrebne urobit?
    Dakujem.

    Pekny den.

    1. Všetky podrobnosti si dohodneme osobne ak mi napíšete na email alebo zavoláte. Prekliknite sa ku kontaktom a neváhajte sa mi ozvať, budem sa tešiť. Namaste!

    1. Veľmi sa teším vášmu záujmu, prosím kontaktujte ma na emailovej adrese a dohodneme si podrobnosti. Namaste!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *