Kurzy/semináre

SM Systém Škola Chrbta a Pilates program

Zdravý Chrbát, alebo Škola chrbta

TERMÍN: Dohodou, neváhajte mi zavolať a dohodnúť si váš termín ako vám bude vyhovovať! Absolvovať môžete jednotlivé lekcie/60min, alebo 2-3 hod workshop. Záleží na vašom výbere. Teším sa na vašu návštevu.

SM Systém cvičenie uvoľňuje blokády chrbtice, má význam pri rehabilitácii poškodených platničiek, opotrebovaných kĺbov, účinný pri liečbe skoliózy, pruhu a iných poškodeniach chrbtice, posilňuje svaly panvového dna a je neoddeliteľnou súčasťou cvičenia pre tehotné ženy alebo pre seniorov.

Obsahom prvej časti workshopu je teoretický úvod k cvičeniu stabilizácie a mobilizácie chrbtice, predstavenie základných praktík, DVD ukážky z cvičenia, nácvik úvodnej zostavy. V druhej časti je praktický nácvik celej zostavy základných 12 rehabilitačných cvikov. Po ich úspešnom zvládnutí sa tréning rozšíri o modifikácie a cviky zo základného rehabilitačného programu, ktoré celú zostavu uzavrú (40 cvikov).

Nácvik správnej techniky, používanie cvičebných pomôcok a inštruktáž certifikovanej školiteľky je samozrejmosťou. Po ukončení intenzívneho kurzu doporučujeme s odstupom 14 dní minimálne jedno kontrolné cvičenie.

 

Prihlášky zasielajte cez kontaktný formulár.

Cena workshopu: 40 eur s dph a privátnej lekcie 20 eur s dph

Ak máte záujem o program on line, zaslaný na vašu adresu formou E – Booku s podrobnými inštrukciami navštívte moju stránku marcelagalova.sk stiahnite si E -Book zdarma, alebo celý program, ktorý vám na mojej stránke predstavujem. Stále pridávam nové projekty, manuály, videá…staňte sa mojim priateľom na facebooku alebo ma sledujte na iných sociálnych sieťach aby ste nepremeškali novinky. Budem sa tešiť každej vašej spätnej väzbe.

  

Tešíme sa na Vás v našom Pilates štúdiu Agaton!

2 thoughts on “SM Systém Škola Chrbta a Pilates program

  1. Spätné upozornenie: Chcete zdravý chrbát?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *